Tilava kolmio omalla saunalla ja lasitetulla parvekkeella – Valtatie 73 A10, Tuira, Oulu
Tervetuloa tutustumaan tähän valoisaan ja tilavaan kolmioon Tuiran palveluiden äärellä! Vuonna 1984 valmistuneessa taloyhtiössä sijaitseva 73,5 m² asunto tarjoaa toimivan pohjaratkaisun ja mahdollisuuden luoda koti juuri omien toiveiden mukaiseksi.
Asunnossa on kaksi makuuhuonetta, erillinen keittiö, olohuone sekä oma sauna ja lasitettu parveke. . Asunto on pinnoiltaan pääosin alkuperäisessä kunnossa – täydellinen vaihtoehto sinulle, joka haluat päivittää kodin omannäköiseksi.
Perustiedot:
Osoite: Valtatie 73 A10, 90500 Oulu (Tuira)
Pinta-ala: 73,5 m²
Huoneet: 3h + k + s
Kerros: (4/8)
Rakennusvuosi: 1984
Lasitettu parveke
Hintapyyntö: 95 000 €
Sijainti Tuirassa on erinomainen – kaikki arjen palvelut, koulut, päiväkodit ja hyvät liikenneyhteydet löytyvät aivan läheltä. Oulun keskustaan pääsee kävellen tai pyörällä muutamassa minuutissa, ja alue tarjoaa runsaasti ulkoilu- ja harrastusmahdollisuuksia.
Tämä asunto sopii hyvin niin ensiasunnon ostajalle kuin remontoijalle tai sijoittajallekin.
Ota yhteyttä, niin sovitaan esittelystä!
ville.torvela@tuplar.fi
0505668790