ENNAKKOMARKKINOINNISSA
Tervetuloa Kiinteistö Oy ÄkäStar III Äkäslompoloon – Äkäslompolon tähti jatkaa välkkymistään!
Oletko haaveillut lomasta Lapin luonnon keskellä? Haluatko nauttia rentouttavasta lomasta revontulten alla kaikkien palveluiden läheisyydessä? Olipa vuodenaika mikä tahansa – syksy, talvi, kevät tai kesä – Äkäslompolon upea ympäristö tarjoaa unohtumattomia elämyksiä.
ÄkäStar-lomahuoneistot rakentuvat täydelliselle paikalle Yllästunturin kupeeseen, Jounin kaupan ja safariyritysten viereen. Täällä voit viettää autottoman loman ja keskittyä täysin luonnosta, aktiviteeteista ja rauhasta nauttimiseen. Tule rakastumaan Suomen neljään vuodenaikaan!
Tutustu ÄkäStar III:n ainutlaatuisiin huoneistoihin:
1. kerroksen ”kolmiot” | 44 m² – täydellinen lomatunnelma kompaktissa koossa
Tupakeittiö + mh + alkovi + sauna + parveke | Asunnot 106, 109, 112
Mh. 114 400 € | Yl. 114 400 € | Vh. 228 800 €
Näissä huoneistoissa yhdistyvät tilava tupakeittiö, oma sauna, makuuhuone ja alkovi sekä modernit mukavuudet. Huoneistojen kattava varustelu ja upeat näkymät luovat viihtyisän ympäristön niin oleskeluun, ruokailuun kuin nukkumiseen. Saunassa voit rentoutua pitkän ulkoilupäivän päätteeksi. Huoneiston levyiseltä parvekkeelta avautuvat maisemat kohti Yllästunturin suuntaa. Tämä on todellinen lomakeidas!
Loistavan sijaintinsa ansiosta kohde on täydellinen myös sijoituskäyttöön. Hyvä sijainti takaa erinomaisen vuokratuoton vuodenajasta riippumatta. Tarjoamme teille avaimet käteen -periaatteella vuokrauskonseptin yhdessä Holiday in Lapland:n kanssa.
Ota yhteyttä:
rauno.rahkonen@tuplar.fi
0447133207